Kalendář akcí

Chystané a proběhlé události

Aktuální informace o škole

0dpadá výuka
18. Května odpadá výuka hudební nauky pí uč. Pejcharové
110. výročí I. KawaciukaZákladní umělecká škola Ivana Kawaciuka v Duchcově uspořádala na počest 110. výročí narození houslisty Ivana Kawaciuka, jehož jméno ve svém názvu nese, slavnostní koncert. Oslava proběhla za významného přispění Města Duchcov v malém sále Kulturního centra Duchcov. Na koncert se podívejte zde
Kroužky dětemZapojili jsme se do programu Kroužky dětem: rodiče mohou v tíživé finanční situaci získat příspěvek na školné. Více informací najdete zde.
Výsledky soutěžíV pátek 31. března 2023 se dvě žákyně naší školy (Anička Tesařová a Markéta Bachová) zúčastnily celostátní soutěže ve hře na dřevěné dechové nástroje Litvínovské dřevohraní. Více najdete zde.
V sobotu 1.4.2023 proběhla na teplické konzervatoři soutěž Mladé podium 2023. Za naši školu soutěžil Adam Kučera (pí uč. Pavla Emingrová). Adam se umístil v bronzovém pásmu a byl pochválen za citlivý hudební projev. Více zde.
Krajská soutěž6. března proběhlo v mostecké ZUŠ Krajské kolo soutěže žáků základních uměleckých škol ČR v komorní hře. Náš kvartet získal 3. místo. Na krátký záznam se podívejte zde.
Zimní koncert4. března proběhl v sále ZŠ A. Sochora letošní zimní koncert, jeho záznam můžete shlédnout zde
Podívejte seDalší úspěch M. Bachové a jejího učitele M. Malečka, který již můžeme počítat do nového školního roku. K nahlédnutí zde
Šk. rok 2022/23Informace k zahájení školního roku 2022/23 čtěte zde
ÚplataOd 1.9.2022 měníme úplatu za výuku. Na tabulku se podívejte zde
Soutěže ZušNaše žákyně a žáci reprezentují školu v soutěžích, které v tomto období probíhají. O jednotlivých soutěžích prosím čtěte zde.
Markéta Bachová ze ZUŠ Ivana Kawaciuka v Duchcově získala další evropské ocenění, tentokrát za třetí místo v mezinárodní soutěži Witolda Friemana v Polsku. Už ani nestačím počítat úspěchy, jichž ve své věkové kategorii v Evropě či ve světě dosáhla. S tím samozřejmě i velké blahopřání panu prof. Miroslavu Malečkovi, který ji připravuje.
Přijímáme žákyPřijímáme žáky na II. pololetí školního roku 2021/22.
Volná místa: hudební, taneční a výtvarný obor
Pravidla provozu školyOd 22. listopadu 2021 v souvislosti s dalším šířením COVIDU musíme dodržovat následující pravidla provozu školy platná jak pro žáky, tak i pro rodiče a ostatní veřejnost.
Prosím, čtěte zde
Vystoupení 5.11.Podívejte se na vystoupení žákyň pěvecké třídy paní uč. B. Faustové:
Pěvecké vystoupení
Miniopera Červená Karkulka
Podívejte seUkázka z hodin paní učitelky B. Faustové
První koncertPrvní letošní koncert proběhl na oslavách založení města 18. září v zámeckém parku. Jak naše žákyně vystoupily, uvidíte zde
Pozoruhodné výsledkyI přes covidové zdržení dosáhla Markéta Bachová a tím i její učitel pan profesor Maleček pozoruhodného úspěchu. I Duchcovské noviny se o něm dlouze rozepsaly. Podívejte se sami zde a tamtéž na straně 11.
Čtěte, prosím1. Organizace školního roku 2021-2022
2. Hygienická opatření
Zahájení šk. rokuZahájení školního roku 2021/2022 je 1. září od 13.00 do 16.30 hod.
Individuální výuka začíná ve čtvrtek 2. září, kolektivní výuka začíná od pondělí 6. září (hudební nauky, pěvecké sbory,soubory, výtvarný a taneční obor).
Účast na soutěžíchŽáci ZUŠ dosáhli významných úspěchů v několika soutěžích. Podívejte se zde
Zápis1. Informace o zápisu pro školní rok 2021/22 máte zde
2. Nabídka studovaných oborů je pak tady
3. Přihlášku do školy můžete on line vyplnit tady


Důležité – čtěte!1.Doporučený postup u akutních onemocnění v průběhu pandemie COVID19. Čtěte zde
2. GDPR – ochrana osobních údajů: pro více informací o našich akcích (záznamy, foto…) se, prosím, podívejte sem.
3. Informace o ochraně zdraví a o provozu školy Z D E
Vánoční pozdravKoncertovat a vystavovat nemůžeme, tak Vás aspoň takhle pozdravíme a popřejeme vše nej nej ve vánočním čase 2020! Podívejte se sem. A poslední letošní vánoční pozdrav od třídy paní učitelky J. Moravcové Podívejte se sem


Udělej si nástrojNěkteří žáci vyrobili hrající hudební nástroj! Podívejte se na ukázky.
Foto z akcíAdventní koncert 4.12. a video z něj tady, dále pak: adventní neděle na náměstí 8.12. a krátký záznam je tady a tady adventní koncert v Hrobu a tady pár fotek z Hrobu


Školního rok 19/20Podívejte se na Organizace školního roku 2019/20
Projektové dnyPodívejte se na projektový den výtvarníků a zde i zpěvaček
MiltenbergNa fotostránkách najdete video ze společného vystoupení našich žáků v Miltenberku
MiltenbergNa fotostránkách školy najdete obrázky z pobytu našich žáků v Miltenberku (Procházka městem, Muzeum, Přivítání, Koncert v Musikschule, Koncert u s. Jakuba). Dále zde ponecháváme i starší informace o pobytu.
Ukázka v několika fotografiích z prvního dne podívejte se tady,dále pak pohled do miltenberského muzea zde, které jsme navšívili. Informaci o našem pobytu máme zde